Frauenthal Automotive Hustopeče

Vo výrobnej prevádzke firmy Frauenthal Automotive dochádza k vysokému zaťaženiu priemyselnej podlahy abrazívnym materiálom i manipuláciou s veľmi ťažkými bremenami. Na podlahu padajú plechy, jazdia po nej vysokozdvižné vozíky a v prevádzke se tiež zvára. Tomu všetkému dokáže priemyselná podlaha Densitop MT odolať.

 

Jatky Blovice

Zákazníkovi sme v priestoroch chladiarne a mraziarne aplikovali systém Densitop MT, ktorý je odolný voči extrémnemu mechanickému zaťaženiu vrátane pádov ocelových hákov, ďalej voči chemickému zaťaženiu, čistiacim prostriedkom, pare a extrémným rozdielom teplôt.

 

 

 

Mürdter Dvořák Olšany u Prostějova

Zákazníkovi sme navrhli a aplikovali podlahový systém s vysokou mechanickou odolnosťou voči frekventovanému pojazdu vysokozdvižných vozíkov a manipuláciou s gitterboxami. Jeho významnou vlastnosťou je tiež dlhá životnosť. Ďalej sme vyriešili prejazd medzi súčasnou a novou halou osadením dilatačného profilu.

 

 

Atek Moravská Třebová

Podlahovú dosku sme z dôvodu problematického podkladu založili na HLV mikropilotách a dvojito vystužili. Vybavili sme ju základami pod žeriavy a kardex. Na prejazdy medzi základami sme použili špeciálne dilatačné profily. Farebné riešenie je podľa prianí zákazníka.

 

 

 

Bachan Blatnice pod Svatým Antonínkem

Splnili sme zákazníkovu požiadavku na krátku dobu výstavby. Aplikovaný systém je dobre čistiteľný, odolný proti nárazu a obrusu a voči horúcim kolieskam z pecí až do 240°C. Protisklz zostane nemenný po celú dobu životnosti podlahy.

 

 

 

Phillip Morris Kutná Hora

Zákazník požadoval podlahu s vysokou odolnosťou voči frekventovanému pojazdu vysokozdvižných vozíkov s dlhou životnosťou a krátkou dobou výstavby. Jeho požiadavky sme aplikáciou systému Densitop MT splnili.

 

 

 

SC Metal Přibyslav

Zákazníkovi sme aplikovali podlahu vo výrobnej a skladovacej hale pod regálový koľajový systém na ocelové zvitky a tabule. Hlavnou požiadavkou bola vysoká mechanická odolnosť voči nadmernej záťaži až 500 t.

 

 

 

Centropen Dačice

Zákazníkovi sme aplikovali systém Densitop MT i systém Densitop MT AS. Vyriešili sme požiadavku na vysokú mechanickú odolnosť podlahy, odolnosť proti tvorbe spálených vydraných stôp od pretáčania koliesok VZV, rychlú aplikáciu podlahy, antistatiku a dlhú životnosť.

 

 

 

Ďalšie referencie: